Kalėdinės dovanos: kaip pasidaryti skirtuką knygai !!!

IMG_7533.JPG

Kalėdinės dovanos labai dažnai yra gan didelis galvos(ir piniginės) skausmas, nes norime pasidalinti džiaugsmu ne tik su pačiais artimiausiais, bet ir pradžiuginti kolegas ar rečiau matomus draugus. O tai kainuoja. Arba atima DAUG laiko. Bet jei Jūs pradėsite apie tai galvoti dabar, tai Jūsų Kalėdinė problema jau išspręsta !!!!
Skirtukas knygoms yra labai puikus reikalas dalykas !!! Jiems pagaminti aš naudojau siuvimo mašiną, bet jei jos neturite, manau galite daryti ir su klijais. Aš labai dažnai turiu daug audinių atraižų ir nežinau kur jas dėti, taigi panaudoju darydama šiuos skirtukus. Iš kur gauti atraižų Jums? Galiu garantuoti, kad Jūsų spintoje tikrai yra bent vienas drabužis  “gal kada nors apsivilksiu”. Taigi panaudokite šį drabužį, nes galiu garantuoti, kad Jūs jo nė neketinate apsivilkti. Pagrindui aš naudoju dėžutes nuo dribsnių, jeigu dribsnių nevalgote, manau atrasite kažkokių dėžučių, kurias galėsite panaudoti. Jei tikrai nieko neturite, paprašykite vietinėje parduotuvėje, jie apsidžiaugs atskratę.
Jums reikės:
Kartoninės dėžutės
Audinio atraižų
Siuvimo mašinos (arba klijų)
Lygintuvo

IMG_9592.JPG

Mano skirtukai  yra 19*6 cm. Išsiardykite dėžutę ir prisibraižykite tiek kartoninių pagrindų, kiek Jums reikės skirtukų.

img_9593

Išsikirpkite.

img_9594

Pasiruoškite audinio atraižas. Kaip matote nuotraukoje, mano audinio gabalėlis nėra labai tiesiai nukirptas, bet šiuo atveju tai neturi įtakos, nes viskas bus sumaniai paslėpta. Mano audinio gabalėliai yra maždaug  27*18 cm. Įsijunkite lygintuvą.

img_9595

Užlyginkite kraštus taip kaip matote nuotraukoje.

img_9596

Užlyginkite viršų.

img_9597

Užlyginkite apačią, audinio likutį užlenkite į vidų.

img_9607

Jums reikės juostelės. Aš panaudojau apkantavimo juostelę, bet jei nesiūnate nuolat, tai jos tikriausiai neturėsite, taigi pasitelkite savo fantaziją, panaudokite seną batų raištelį, o galbūt liko juostelės kai pakavote dovanas? Jei turite siuvimo mašiną, juostelę galite pasiūti. Juostelę sulenkite ir įdėkite skirtuko viršuje per vidurį (žiūrėkite sekančia nuotrauką) ir užsiūkite. Aš apsiūnu aplinkui ir per vidurį suraitau gyvatę 🙂

img_9606

Štai ir turite kuo puikiausią skirtuką !!!! Vasarą pridžiovinau mėtų, dar padarysiu karamelizuotų riešutų arba prikepsiu sausainių ir manau bus puiki dovana draugams !!! Man jau skamba Kalėdinės dainos ir laukiu sniego (kurio pas mane tikriausiai nebus 😀 )

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s