Hareminės kelnės vaikui: siuvimas žingsnis po žingsnio (ir kepurė)

IMG_0269.JPG

Taigi taigi, hareminių kelnių reikalai. Čia aprašiau taip kaip darau aš ir tai nereiškia, kad taip yra teisingai. Dažniausiai kai siūnu kažkokį naują dalyką, pasižiūriu kelis video, peržiūriu kelis blogus ir tada darau, kaip man atrodo protingiausia, bet kaip jau sakiau, tai nebūtinai yra teisingiausias būdas. Aš kažkaip galvoju, kad visi siuvantys žmonės turi savo būdus tiems patiems dalykams atlikti. Tai prašom – čia mano būdas 😀

img_0243

Iškarpa. Haremines kelnes galima pasibraižyt, bet aš kažkaip mastau, kad man siūti patinka labiau nei braižyti ir nieko naujo aš neišrasiu, taigi kelnių iškarpa yra čia. Aš jas prasiilginau šiek tiek į viršų ir šiek tiek į apačią. Pasimatuokite kokio dydžio kelnių jums reikia ir pasikoreguokite iškarpą. Aš nenaudojau tos dalies, kuri skirta juosmeniui, nes siuvau paprastą gumą, tokiu būdu kaip yra siūnama tamprėms, na žmonių kalba sakant timpoms. Todėl, kad man tai yra labiausiai pasiteisinęs dalykas, nes įvertos gumos persisuka, susilenkia, na ir man tiesiog nepatinka 😀

img_0245

Aš išsikirpau dvi pagrindines kelnių dalis, dvi dalis kelnių apačiai ir gumą. O guma tai yra toks keistas dalykas. Aš jau bandžiau pasiūti kelias haremines kelness ir daugiausia vargo buvo man su guma. Taigi, pilvo apimtis 50 cm, gum1 aš kirpau 40 cm. Mano naudojamos gumos plotis 2,5 cm. Bet visgi rekomenduočiau atsižvelgti į jūsų naudojamos gumos plotį bei tamprumą.
Aš daugumą siūlių siuvau su overloku, bet viską įmanoma padaryti ir su paprasta siuvimo mašina. Tik aš nežinau kokią siūlę reikėtų naudoti. Turbut pasirinkti trikotažnę (tamprią) siūlę. Jei liko mažas gabalėlis audinio, pasibandykite kelias siūles ir rasite, kuri jums tinka labiausiai.

img_0247

Susiūkite šonus.

img_0248

Susiūkite tarpkojo dalį.

img_0249

Susiūkite dvi dalis skirtas kelnių apačiai.

img_0250

Išverskite kelnes ir sulenkite per puse dalis skirtas kelnių apačiai.

img_0252

Uždėkite mažąją detalę ant kelnių klešnės. Patikrinkite ar viskas lygiai sudėta, ar siūlės sutampa. Ir prisiūkite.

img_0254

Štai pusė kelnių jau yra.

img_0256

Aš su guma darau taip. Ir nė velnio nežinau ar čia teisingai ar neteisingai, bet man veikia, tai turėtų veikt ir jums.

img_0257

Kad guma būtų tolygiai aš prikabinu keturiose vietose. Paskui lengviau prisiūti. Jeigu siūnate pirmą kartą, rekomenduoju padaryti tą patį.
Susiūkite gumą ir kelnių viršų, siūkite atidžiai, kad overlokas nenupjautų gumos.

img_0262

Užlenkite gumą į vidų ir prisiūkite paprasta siuvimo mašina, naudokite trikotažinę siūlę. Kad siūlės būtų lygesnės, vieną siūlę siūkite overloko siūlės viršuje, kita siūlę – overloko siūlės apčioje.

Turėtų gautis kažkas tai tokio 🙂

img_0263

Aš galiu garantuoti, jog jūs galvojate, jog šita kepurė yra nesamonė. Aš irgi taip galvojau, bet mano sūnus ją išsirinko ir aš sukąstais dantim pasiuvau ir ji man LABAI PATIKO !!! Iškarpa yra čia. Taigi išsikirpkite dvi kepurės dalis ir juostą kepurės apačiai. Aš ją dariau tokio pat ilgio kaip kepurė. Plotį pasirinkite tokį, koks jums patinka. Susiūkite dvi pagrindines kepurės dalis ir kepurės apčios detalę šone.

img_0265

Apačios detalę sulenkite per pusę ir prisiūkite prie pagrindinės kepurės dalies.

img_0266

Tadam !!!!
Ir dar kelios nuotraukos

4 thoughts on “Hareminės kelnės vaikui: siuvimas žingsnis po žingsnio (ir kepurė)

   1. Gal galit patarti kokios ura geros ir patikimos lenkiskos interneto parduotuves? Gal nuoroda kokia galite imesti?
    Aciu 🙂

    Like

 1. atsiprašau, kad tik dabar atsakau, buvo pasislėpęs šitas komentaras. žinokit nepamenu konkrečių parduotuvių, bet kiek pirkau, tikrai niekada nebuvo problemų. Pabandykite paklausti fb grupėje SIUŪKIME KARTU, ten tikrai gausit patarimų su nuorodomis

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s