At(si)naujinimas

IMG_2084

Bardakas ir siuvimas yra tokie du beveik neatsiejami dalykai. Visi įsivaizduoja, kad siuvimas yra švarus darbas, baltoje švarioje studijoje, Deja… vat mano siuvimo kampas paprastai atrodydavo taip, bet betvarkė užkniso ir atėjo laikas susitvarkyti. Ir tikiuos, kad dabar lengviau pavyks tą tvarką palaikyti, nes pagaliau viskas turi savo vietas!!!!
O dabar apie viską iš pradžių. Prieš kelis mėnesius mūsų draugai išsiuntinėjo žinutes, jog keičia namus ir parduoda dalį pabodusių baldų. Mums reikėjo sofos, bet draugų sofa netiko, nes buvo gerokai per didelė mūsų mažam namukui.  Bet paskui mes iš jų nusipirkome televizoriaus staliuką. Juokingiausia turbūt tai, kad televizoriaus mes neturime, bet staliukas iškart rado vietą namuose.

IMG_2090

Vėliau mano vyras padėjo tiems patiems draugams kraustytis (septynvietė mašina geras daiktas), ir draugai atidavė panašaus stiliaus lentyną – spintelę. Taigi, savo šeštadienį praleidau atnaujindama ją.

IMG_2079

Štai lentyna, nuotraukoje atrodo ruda, bet iš tiesų buvo juoda. Turėjom specialaus skysčio, kuriuo nudažius dažai nusilupa, bet šveitėm su specialiu aparatu ir rankomis, Lentyna gavosi šiek tiek šviesesnė, nei televizoriaus stalelis, bet man labai patinka 🙂
Taigi, pirmiausia išėmiau dureles ir nuėmiau visas metalines detales. Tada šveitėm. Šveičiau aš, sudėtingesnes vietas šveitė vyras, prie kampų šveitimo prisidėjo ir du didieji vaikai. Paskui viską nuploviau vandeniu, prisukau metalines detales ir pritvirtinau dureles.

 

IMG_2087

Ir tada buvo sunkiausia dalis. Susitvarkyti. Pirmiausia viską susikroviau ant valgomojo stalo ir ant žemės, nes pasirodo turto prikaupiau daug. Tai buvo puiki proga susitvarkyti. Susidėliojau viską į dėžes pagal gaminamus produktus. Pavyzdžiui pagalvės mazgai ir reikmenys joms gaminti iškeliavo į viena dėžę, palapinių reikalai į kita dėžę, drabužiai taisymui į dar kitą. Ir taip viskas atrado savo vietą. Štai čia mano rezultatas, juk tvarkingiau?

 

Before.jpg

Visas šitas tvarkymasis padėjo suprasti vieną dalyką, Ikea kallax serijos lentynos labai tinka knygoms arba viskam, kad galima slėpti dėžėse, pavyzdžiui vaikų žaislams. Bet jos nepritaikytos paslėpt siuvimo mašinoms. Bet mano vaikams pasisekė, turi dar vieną lentyną žaislams !!!!

IMG_2096

Man nerealiai patinka tokie savaitgaliai namuose (jų būna labai mažai), Šeštadienį atnaujinom mano siuvimo kampą, o sekmadienį praleidau visą dieną sode. Dar pora metų ir mano sodas bus kaip pas Claude Monet!!! Ha ha ha  😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s