Kelioninis krepšys

IMG_2331

Jei tikitės, kad čia bus greitai, tai galiu pasakyt, kad greitai nebus. Bus labai lėtai, bet užtikrintai. Aš iškart prisipažįstu, kad nieko nesuprantu apie paklijavimus ir flizelinus, taigi, mano pasirinkti, nereiškia, kad jie geriausi. Užtrauktukai čia bus du, bet jų nereikia bijot. Man daugiausia darbo buvo kaip gražiai užbaigti įsiūti užtrauktukus. Hmmm, kas čia dar…tai kantrybės 🙂

weekender pattern.jpeg

Brėžinys. Tikiuosi, kad viskas aišku ir įskaitoma. Turbūt gali kilti klausimas kiek audinio reikės. Hmmm, čia reikalas sudėtingas, nes audiniai visur skirtingų pločių, jau nekalbu apie visokius flizelinus ir šiaip pakietinimus. Dar viskas priklauso kur kokį audinį naudosite. Bet manau, kad pagal brėžinį viskas kaip ir aišku turėtų būti.

 

Spustelėjus ant nuotraukų, jos turėtų pasididinti. Taigi, čia yra tai ka naudojau paklijavimams. Toj nespalvotoj nuotraukoj flizelinas toks kaip plonytis audinys, klijavosi lengvai, antrasis, toks kaip dirbtinis veltinis, tik plonas, priklijuoti buvo sunku, gan ilgai užtrukau, trumpai tariant lygint reikėjo nemažai.

IMG_2212

Čia matote visas detales, kurių reikės kad pasiūtumėte krepšį. Ten pačiam viršuje viršutinės detalės, paklijavimai ir sinteponas. Tada didysis užtrauktukas krepšiui.  Kišenė ir užtrauktukas kišenei. Rankenos ir flizelinas rankenoms. Pamušalas. Apatinė juoda dalis, storasis paklijavimas ir sinteponas. Aij, čia nėra dviejų nedidelių detalių iš flizelino, su kuriomis paklijavau kišenės užtrauktukus. Bet tos detalės įtrauktos į brėžinį. Tai dabar jau eikite ir paklijuokite visas detales.

IMG_2228

Pradėkite nuo apatinės dalies. Mano atveju t.y. juoda dalis. jau paklijuotą audinį susibraižykite kvadratais 10 * 10cm. Aš braižiau su baltu pieštuku, nes paskui siuvau su baltu siūlu.

IMG_2229

Nepamirškite adatėlių, sinteponas bjaurus reikalas – tamposi. Galite perduoti linkėjimus mano adatinei. Jei tikite prietarais, noriu priminti, kad tai visai ne mano reikalas. Ir savo prietarais negąsdinkite manęs. Su adatėlėmis nepersistenkite, kelių tikrai pakaks 🙂

 

Štai taip turėtų atrodyti apatinė krepšio dalis 🙂 Keliaujam toliau !!!

 

Viršutinę dalį dygsniuokite (čia taip šitas reikalas vadinasi?) taip kaip norite, aš pasirinkau rombelius, bet galbūt jums labiau patinka kvadratėliai, linijos ar stačiakampiai 🙂

IMG_2240

Rankenos. Aš susibraižiau, kad viskas būtų gražiai ir lygiai, tada sulyginau lygintuvu ir tuomet susiuvau.

IMG_2243

Vidinė kišenė. iš pradžių pasirodys galvos skausmas,  bet viskas čia labai gerai. Paimkite pamušalą ir suraskite vietą, kurioje bus užtrauktukas. Aišku, tai turi būti blogoji pamušalo pusė. Prilyginkite flizeliną, tą patį padarykit su kišene. Aš paklijavimą dariau, gal kokie 7 cm nuo viršaus(čia ant kišenės audinio). Svarbiausia, kad liktų vietos kišenės užsiuvimui. Beje jei jums nepatiks mano būdas štai čia yra kitas būdas, ir jį naudoja normalūs žmonės siūdami užtrauktuką į vidinę kišenę, bet man nepatinka, nes užtrauktukas nepasislėpia. Atrodo, kažkaip neišbaigta.

IMG_2244

Išsimatuokite savo užtrauktuką. Ir pagal užtrauktuką jums reikės nusipiešti štai tokį langelį 🙂 Aš nubrėžiau viena liniją ir dvi šonines linijas už 1cm. Kraštuose padarykite tokius “snapelius” kokius matote nuotraukoje.

IMG_2245

Pakartokite tą patį ant pamušalo.

IMG_2246

Susiraskite mažas žirklutes, man šitam reikalui puikiai tarnauja manikiūrinės žirklutės. Iškirpkite vat taip per vidurį. Ir ties snapeliais.

IMG_2247

Atverskite kraštus ir sulyginkite.

IMG_2249

Paimkite tą gabalėlį audinio, kuris skirtas kišenei, prisidaigstykite užtrauktuką adatėlėmis ir prisiūkite. Užtrauktuko galvutė turi būti kitoje pusėje.

IMG_2251

Vat taip turi atrodyti iš kitos pusės. Žinau, mano mašina velia siūlą. Prisiūkite pamušalą prie kišenės.

 

Štai taip užtrauktukas atrodo iš abiejų pusių 🙂

IMG_2255

Siūlių nesimato, bet jums dabar reikia susiūti kišenę, t.y. perlenkti kišenės audinį pusiau ir susiūti iš trijų pusių.

IMG_2256

Štai ir kišenė. Didelė, talpi ir graži !!!

IMG_2284

Prisiūkite rankenas. Aš iš šonų palikau po 18 cm, o nuo viršaus maždaug 16 cm.

IMG_2287

Susiūkite viršutines dalis su apatine. Tada siūles išlyginkite ir nupeltakiuokite. Bus tvirčiau. Tada pasiimkite savo pamušalą ir pažiūrėkite ar jis tokio pat dydžio kaip ir išorinė dalis. Na nes mes visi skirtingai siūname, tai centimetras šen ar ten nukeliauja.

IMG_2288

Krepšio užtrauktukas. Susiraskite vietą kur jis bus. Daug adatėlių, ane ? bet šiuo atveju daug adatėlių nepakenks. Taigi, susidaigstykite ir prisiūkite. Užtrauktuko geroji pusė turi “žiūrėti” į audinį.

IMG_2290

Dabar ant viršaus (abu audiniai turi žiūrėti vienas į kitą) uždėkite pamušalą, prisidaigstykite ir prisiūkite. Aš siudama kartais turiu problema su atstumais, tai man visai veikia taip, kad siūnant užtrauktuką aš apverčiu į kitą pusę ir siūnu pamušalą, pagal siūlę, kuria jau prisiuvau užtrauktuką prie priekinės detalės.

IMG_2304

Vat štai šitaip. Taigi, toliau užtrauktuko reikalai. gera pradžia puse darbo, bet pusė visgi ne viskas 😀

IMG_2293

Išlyginkite ir nupeltakiuokite. Peltakiuokite pagal išorinę pusę, nes jei nuvingiuosite, tai geriau tas nuvingiavimas būna viduje 😀

IMG_2294

Jei jūsų užtrauktukas atrodo kaip nors panašiai, tai viskas yra labai gerai, o jei neatrodo, tada pabandykite išsiaiškinti kas negerai ir padarykite gerai 🙂

IMG_2295

Pasidėkite savo gaminį taip, kad pamušalas būtų ant stalo ir priekinę dalį užlenkite taip kaip parodyta nuotraukoje.

IMG_2297

Kaip matote, aš privingavau, bet viduj niekas nematys, o sekantį kartą pasistengsiu labiau. Susidaigstykite ir prisiūkite užtrauktuką.

IMG_2300

Jo, žinau. nuotrauka nieko nepasako. Grižkite trimis nuotraukomis į viršų, ir toje, kurioje matote mano gražią žalią adatinę yra užlenkta išorinė dalis pusiau. Apverskite gaminį ir taip pat užlenkite pamušalą ir vėl apverskite, prisidaigstykite adatėlėmis ir pagal jau darytą siūlę, prisiūkite pamušalą prie užtrauktuko.

IMG_2307

Išlyginkite ir nupelatakiuokite siūlę ir jūsų užtrauktukas turėtų atrodyti panašiai kaip nuotraukoje.

IMG_2317

Susiūkite kraštus. Ten prie pat užtrauktuko, kad nors šiek tiek tvarkingai gautųsi aš siuvau rankomis.

 

Dabar jūsų krepšiui reikia formos 🙂 Aš liniją nubrėžiau maždaug 8 cm nuo kampo. Mano krepšio dugnas gavosi apie 15cm. Padarykite taip pat iš abiejų pusių.

 

Tą patį pakartokite su pamušalu, tik nepamirškite palikti plyšio išvertimui.

 

 

Paslėpta siūle užsiukite plyšį. Tadam !!!! Krepšys baigtas 🙂

IMG_2334

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s