Iš marškinių… į suknelę

 

 

Aš nežinau kaip įvyko šitas nesusipratimas, tačiau aš buvau įsitikinus, kad aš esu parašiusi įrašą apie sukneles persiūtas iš marškinių. Peržiūrėjau visą tinklaraštį ir paaiškėjo, kad jokio įrašo apie tai nėra. Taigi, važiuojam !!! P.S. įrašas bus tikrai trumpas, jei kils kokių nors klausimų, klauskite komentaruose po šiuo įrašu.

 

 

Jums reikės marškinių. Kuo didesni, tuo geriau. Bet tikrai galima siūti ir iš taip vadinamų slim fit marškinių, kurie būna mažo dydžio.

 

 

Aš visada nukerpu rankoves. Suknelės formą galima išgauti įvairiais būdais. Lengviausias, pasiimti jau turimą tinkamo dydžio suknelę ir pagal ją apsibrėžti. Kitoje nuotraukoje matyti, jog naudojau marškinėlių iškarpą, jos ieškokite įraše apie pižamą. O apatinę suknelės dalį dariau stačiakampio formos. O šiaip internetas pilnas pačių įvairiausių iškarpų, tad tereikia šiek tiek paieškoti.

 

 

Štai taip atrodė mano sukirptos suknelės. Kadangi drabužis vaikiškas, aš nepersistengiau su siuvimo technikomis. Pavyzdžiui rankovių įsiuvimas. Siuvau taip kaip yra siuvama trikotažiniuose drabužiuose. Kokia siuvimo eiga, galite pažiūrėti šiame įraše
Jei šis įrašas ir mano tinklaraštis jums buvo naudingas, kviečiu pavaišinti mane virtualia kava

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s